nawolnym

Od czerwca Miasto Poznań drugi rok z rzędu zaprasza mieszkańców do udziału w wydarzeniach kulturalnych, które odbędą się latem na Wolnym Dziedzińcu. W lipcu czekają nas jeszcze filmy, warsztaty i koncerty. W sierpniu na dziedzicu Urzędu Miasta Poznania zaprezentują się najpopularniejsze polskie teatry.

Wszystkie wydarzenia będą bezpłatne. Wstęp na filmy, warsztaty i koncerty będzie wolny. Na spektakle teatralne rozdanych zostanie 8 tysięcy wejściówek.

Tego lata wachlarz wydarzeń organizowanych przez UMP jest bardzo szeroki. Szczególną uwagę poświęcono też dzieciom, bo specjalnie dla nich przygotowano kilka naprawdę ciekawych spektakli łączących teatr i muzykę. Z resztą każdy napewno znajdzie w tym bogatym programie coś dla siebie. 


W sposób szczególny zapraszamy na wydarzenia związane z naszą poznańską sceną artystyczną, w tym na spektakl Teatru Muzycznego w Poznaniu:

23 sierpnia (środa) godz. 20.00 - MAYDAY, 

Bohaterem tej znakomitej brytyjskiej farsy jest londyński taksówkarz, który prowadzi podwójne życie i czuje się absolutnym panem sytuacji. Do czasu. Zrządzeniem losu  wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli, wywołując lawinę kłopotów. Jak zachować twarz przed partnerkami, opinią publiczną i policją? Humor sytuacyjny i dowcipny język komedii rozśmiesza widzów do łez. 

SPEKTAKL Z BEZPŁATNYMI WEJŚCIÓWKAMI

Równie gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wzięcia udziału w poteńcówce #NaWolnym, 26 sierpnia (sobota) od godziny 22:00.  Wielu z nas zapewne pamięta wyjątkową imprezę taneczną "La vita è bella", jaka miała miejsce na Dziedzińcu UMP w ramach Festiwalu Frassatiego, który pomogliśmy zorganizować. Jeżeli ponownie nie zabraknie Was z nami, atmosfera powinna być równie gorąca! :) Wstęp oczywiście wolny!

Więcej informacji o wydarzeniach #NaWolnym i biletach znajduje się na stronie UMP

W imieniu organizatorów i artystów, serdecznie zapraszamy!

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia